Aby Wasze Dzieci były bezpieczne, sale i obiekt jest monitorowany.

Najlepsze miejsce opieki w okolicy!

To opinia wszystkich dzieci, które ochoczo spędzają u nas czas i z uśmiechem zjawiają się rano w naszej szatni.

Cóż… płacz – oczywiście – też się zdarza… ale tylko popołudniu, bo maluchy nie chcą wychodzić do domu! ;-)))

Dziecko jest dla każdej Mamy i każdego Taty największym skarbem! Dlatego od urodzenia otaczają go miłością i zapewniają najlepszą opiekę w ich domu. Gdy malec rośnie i staje się coraz bardziej samodzielny rodzice szukają miejsca, w którym ich Skarb będzie mógł dalej się rozwijać i kształtować postawy społeczne, tak potrzebne na dalszych etapach rozwoju.

Wybór żłobka jest pierwszym testem dla rodziców. Sprawdzają wtedy na ile są w stanie zaufać innym i oddać pod opiekę innych osób swoje dziecko na kilka godzin każdego dnia. Nie jest to proces łatwy, jednak – uwierzcie nam – niezbędny dla każdego dziecka.

Stworzyliśmy Dzieciaki do dzieła! bo chcieliśmy dać rodzicom pewność, że ich dziecko znajdzie się w czasie ich nieobecności w najlepszych rękach!

Dlatego do współpracy zatrudniliśmy osoby, dla których praca z dziećmi jest prawdziwym powołaniem i czerpią z niej prawdziwą satysfakcję. Rekrutacja nie była ani łatwa ani krótka. Ale opłaciło się czekać, bo możemy teraz z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy najlepszy zespół pod Słońcem. Zespół, który każdego dnia dba, aby państwa Pociechy dowiedziały się i nauczyły czegoś nowego.

Dlaczego uważamy, że jesteśmy prawdopodobnie najlepszym żłobkiem w Świdnicy?

bo jesteśmy kameralnym żłobkiem

Dysponujemy 25 miejscami dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, a w razie potrzeby do 4 lat!. Zajęcia prowadzimy w 2 małych grupach: 12 i 13 osobowych. Dzięki temu każdy Maluch czuje się u nas bezpiecznie, nie ma nadmiernego hałasu i tłoku.

bo każdego dnia organizujemy rozwijające zajęcia

Sensoplastyka, rytmika, język angielski, bajkoterapia… I wiele wiele innych. Każdego dnia coś się dzieje. Dlatego dzieci tak chcą do nas przychodzić 😉 Posiadamy Hit "Magiczny Dywan" który poprzez wyświetlanie na podłodze różnego rodzaju obrazów bawi, uczy i rozwija 😉

bo mamy najlepsze opiekunki na świecie

Zobaczcie na uśmiechnięte buzie naszych dzieciaków. To świadczy, że są pod najlepszą opieką! Ciocie serdecznie zapraszają do zabawy!

bo mamy pakiety godzinowe!

To dopiero coś! Jako klub dziecięcy możemy organizować tzw. doraźną opiekę, a więc przyjmować dzieci nie tylko w ramach pakietów abonamentowych, ale także na kilka godzin w poszczególne dni.

Musicie coś pilnie załatwić na mieście i nie macie z kim zostawić swojego Maluszka? Przyprowadźcie go do nas! Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych opiekunek. Malec nawet nie zauważy, że Was nie ma!

bo mamy klimatyzowane pomieszczenie

Dzięki klimatyzacji nasze dzieciaczki i ciocie w upalne dni mają większy komfort 😉 Oczywiście używamy jej w pełni rozsądku 🙂

bo korzystamy z profesjonalnych lamp medycznych przepływowych z napromiennikiem

Dla Nas jest ważne zdrowie Naszych pociech i kadry, dlatego nie oszczędzamy… Mamy na wyposażeniu lampy, których model widywany jest w szpitalach, aby likwidowała wirusy i bakterie 🙂

bo korzystamy z profesjonalnej aplikacji dla rodziców

Kontakt przez sms? Uwierzcie Nam…, już nie będziecie chcieli takiej formy kontaktu 🙂

Dzięki aplikacji możecie mieć stały kontakt z Naszymi opiekunkami, podglądać czy dziecko śpi, szybko zaznaczać planowane nieobecności oraz wykorzystywać wiele wiele innych opcji… 😉

bo robimy świetne filmiki i zdjęcia do przeglądania na faceeboku

Sami wejdźcie i oceńcie co potrafimy na oficjalnej stronie Facebooka "Dzieciaki do dzieła", nasza strona tętni życiem 😉

bo prowadzimy innowacyjny kurs języka angielskiego, tak aby Wasze dzieci były dwujęzyczne

Zajęcia ponadnormatywne prowadzone są każdego dnia niemalże przez cały rok szkolny!