Zapisy

  Formularz kontaktowy

  Dane dziecka:

  Dane rodzica:

  Zapisy krok po kroku
  (karta zgłoszenia do pobrania poniżej)

  Miejsca w Klubie

  Przeczytaj o nas i ofercie naszego Klubu. W zakładce Dofinansowanie znajdziesz informacje o tańszych miejscach.

  Na wstępnym etapie wystarczy zwykłe zdjęcie z telefonu, czekamy na jego kopie : kontakt@dzieciakidodziela.pl Czytelnie wypełnij wymagane przez nas dokumenty. Szczególnie dużo uwagi poświęć charakterystyce Twojego Dziecka oraz danym kontaktowym. Musimy wiedzieć jak najwięcej o jego upodobaniach lecz także lękach czy alergiach, aby otoczyć go jak najlepszą opieką.

   

  To bardzo ważny etap. Podpisując z nami umowę powierzasz w nasze ręce swój największy Skarb. Zdajemy sobie sprawę z tego jak duża to odpowiedzialność, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby wywiązać się z zapisów umowy jak najlepiej.

  Aklimatyzacja w nowym miejscu to wyzwanie dla Was obojga. Oto kilka rad, które ułatwią Maluchowi start w „dorosłe życie”, a Wam zapewnią potrzebną dawkę spokoju i bezpieczeństwa…

   

   

  UWAGA! Na zajęcia Klubu zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

  Zainteresowane osoby prosimy o złożenie kompletu wymaganych dokumentów rekrutacyjnych: formularza rekrutacyjnego, kopii aktu urodzenia dziecka oraz dowodu osobistego (ew. paszportu) jednego z rodziców (do wglądu).