Aby Wasze Dzieci były bezpieczne, sale i obiekt jest monitorowany.

Najlepsze miejsce opieki w okolicy!

To opinia wszystkich dzieci, które ochoczo spędzają u nas czas i z uśmiechem zjawiają się rano w naszej szatni.

Cóż… płacz – oczywiście – też się zdarza… ale tylko popołudniu, bo maluchy nie chcą wychodzić do domu! ;-)))

Dziecko jest dla każdej Mamy i każdego Taty największym skarbem! Dlatego od urodzenia otaczają go miłością i zapewniają najlepszą opiekę w ich domu. Gdy malec rośnie i staje się coraz bardziej samodzielny rodzice szukają miejsca, w którym ich Skarb będzie mógł dalej się rozwijać i kształtować postawy społeczne, tak potrzebne na dalszych etapach rozwoju.

Wybór klubu dziecięcego czy żłobka jest pierwszym testem dla rodziców. Sprawdzają wtedy na ile są w stanie zaufać innym i oddać pod opiekę innych osób swoje dziecko na kilka godzin każdego dnia. Nie jest to proces łatwy, jednak – uwierzcie nam – niezbędny dla każdego dziecka.

Stworzyliśmy Dzieciaki do dzieła! bo chcieliśmy dać rodzicom pewność, że ich dziecko znajdzie się w czasie ich nieobecności w najlepszych rękach!

Dlatego do współpracy zatrudniliśmy osoby, dla których praca z dziećmi jest prawdziwym powołaniem i czerpią z niej prawdziwą satysfakcję. Rekrutacja nie była ani łatwa ani krótka. Ale opłaciło się czekać, bo możemy teraz z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy najlepszy zespół pod Słońcem. Zespół, który każdego dnia dba, aby państwa Pociechy dowiedziały się i nauczyły czegoś nowego.

Dlaczego uważamy, że jesteśmy prawdopodobnie najlepszym żłobkiem w Świdnicy?

bo jesteśmy kameralnym żłobkiem

Dysponujemy 24 miejscami dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Zajęcia prowadzimy w 2 małych grupach: 13 i 11 osobowych. Dzięki temu każdy Maluch czuje się u nas bezpiecznie, nie ma nadmiernego hałasu i tłoku.

bo każdego dnia organizujemy rozwijające zajęcia

Sensoplastyka, rytmika, język angielski, bajkoterapia… I wiele wiele innych. Każdego dnia coś się dzieje. Dlatego dzieci tak chcą do nas przychodzić 😉 Współpracujemy także z fizjoterapeutą dziecięcym, dzieci go uwielbiają! 😉

bo mamy najlepsze opiekunki na świecie

Zobaczcie na uśmiechnięte buzie naszych dzieciaków. To świadczy, że są pod najlepszą opieką! Ada, Aneta i Ola serdecznie zapraszają do zabawy!

bo mamy pakiety godzinowe!

To dopiero coś! Jako klub dziecięcy możemy organizować tzw. doraźną opiekę, a więc przyjmować dzieci nie tylko w ramach pakietów abonamentowych, ale także na kilka godzin w poszczególne dni.

Musicie coś pilnie załatwić na mieście i nie macie z kim zostawić swojego Maluszka? Przyprowadźcie go do nas! Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych opiekunek. Malec nawet nie zauważy, że Was nie ma!

bo mamy klimatyzowane pomieszczenie

Dzięki klimatyzacji nasze dzieciaczki i ciocie w upalne dni mają większy komfort 😉 Oczywiście używamy jej w pełni rozsądku 🙂

bo korzystamy z profesjonalej przepływowej lampy medycznej

Dla Nas jest ważne zdrowie Naszych pociech i kadry, dlatego nie oszczędzamy… Mamy na wyposażeniu lampę, której model widywany jest w szpitalach, aby likwidowała wirusy i bakterie 🙂

bo korzystamy z profesjonalnej aplikacji dla rodziców

Kontakt przez sms? Uwierzcie Nam…, już nie będziecie chcieli takiej formy kontaktu 🙂

Dzięki aplikacji możecie mieć stały kontakt z Naszymi opiekunkami, podglądać czy dziecko śpi, szybko zaznaczać planowane nieobecności oraz wykorzystywać wiele wiele innych opcji… 😉

bo robimy świetne filmiki i zdjęcia do przeglądania na faceeboku

Sami wejdźcie i oceńcie co potrafimy na oficjalnej stronie Facebooka "Dzieciaki do dzieła", nasza strona tętni życiem 😉