Panie opiekunki

Zgrany zespół naszych Pań Opiekunek zrobi wszystko, aby Wasz Skarb czuł się w naszym Klubie komfortowo i  bezpiecznie. 

Aleksandra Rafałko

Pracą z dziećmi zajmuje się od 2008 roku. Jest to dla mnie wspaniałe przeżycie, które każdego dnia daje mi dużo radości i satysfakcji. Najważniejsze dla mnie jest towarzyszenie dziecku w jego indywidualnym rozwoju, zapewnienie bezpieczeństwa i wspieranie w sytuacjach trudnych .

Jestem osobą otwartą, cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności.

Malwina Kirschner

Jestem spełnioną mamą wspaniałego trzylatka o imieniu Bartosz. Bardzo Lubię dzieci i z wielką chęcią uczestnicze w ich edukacji. Uśmiechy jakimi obdarowują mnie dzieci to wspaniała nagroda za to co robię. Zaś tupot małych nóżek, uścisk małych rączek oraz radosny uśmiech na twarzy to największe szczęście.

Praca z dziećmi jest wieczną zabawą, która sprawia radość mnie i dzieciom.I daje ogromnie dużo satysfakcji. Radosne serduszka i uśmiechy na buziach są lekarstwem na wszystko!

Patrycja Skrzyńska

o sobie ...

Specjaliści

Pracujemy z doświadczonym zespołem specjalistów prowadząacych zajęcia dodatkowe.

Anna Grelak

o sobie...

Justyna Janik

o sobie...

Kasia Romaniczyk

o sobie...

Kontakt

ul. Szymanowskiego 13, 58-100 Świdnica

72 12 73 555

kontakt@dzieciakidodziela.pl