Najlepsze miejsce opieki w okolicy!

To opinia wszystkich dzieci, które ochoczo  spędzają u nas czas i z uśmiechem zjawiają się rano w naszej szatni.

Cóż… płacz – oczywiście – też się zdarza… ale tylko popołudniu, bo maluchy nie chcą wychodzić do domu! ;-)))

Dziecko jest dla każdej Mamy i każdego Taty największym skarbem! Dlatego od urodzenia otaczają go miłością i zapewniają najlepszą opiekę w ich domu. Gdy malec rośnie i staje się coraz bardziej samodzielny rodzice szukają miejsca, w którym ich Skarb będzie mógł dalej się rozwijać i kształtować postawy społeczne, tak potrzebne na dalszych etapach rozwoju.

Wybór klubu dziecięcego czy żłobka jest pierwszym testem dla rodziców. Sprawdzają wtedy na ile są w stanie zaufać innym i oddać pod opiekę innych osób swoje dziecko na kilka godzin każdego dnia. Nie jest to proces łatwy, jednak – uwierzcie nam – niezbędny dla każdego dziecka.

Stworzyliśmy Dzieciaki do dzieła! bo chcieliśmy dać rodzicom pewność, że ich dziecko znajdzie się w czasie ich nieobecności w najlepszych rękach!

Dlatego do współpracy zatrudniliśmy osoby, dla których praca z dziećmi jest prawdziwym powołaniem i czerpią z niej prawdziwą satysfakcję.  Rekrutacja nie była ani łatwa ani krótka. Ale opłaciło się czekać, bo możemy teraz z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy najlepszy zespół pod Słońcem.
Zespół, który każdego dnia dba, aby państwa Pociechy dowiedziały się i nauczyły czegoś nowego.

Dlaczego uważamy, że jesteśmy prawdopodobnie najlepszym żłobkiem w Świdnicy?

Dysponujemy 24 miejscami dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Zajęcia prowadzimy w 2 małych grupach: 13 i 11 osobowych. Dzięki temu każdy Maluch czuje się u nas bezpiecznie, nie ma nadmiernego hałasu i tłoku.

Sensoplastyka, rytmika, język angielski, bajkoterapia… I wiele wiele innych. Każdego dnia coś się dzieje. Dlatego dzieci tak chcą do nas przychodzić 😉 Współpracujemy także z fizjoterapeutą dziecięcym, dzieci go uwielbiają! 😉

Zobaczcie na uśmiechnięte buzie naszych dzieciaków. To świadczy, że są pod najlepszą opieką! Ada, Dorota i Ola serdecznie zapraszają do zabawy!

To dopiero coś! Jako klub dziecięcy możemy organizować tzw. doraźną opiekę, a więc przyjmować dzieci nie tylko w ramach pakietów abonamentowych, ale także na kilka godzin w poszczególne dni.

Musicie coś pilnie załatwić na mieście i nie macie z kim zostawić swojego Maluszka? Przyprowadźcie go do nas! Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych opiekunek. Malec nawet nie zauważy, że Was nie ma!